Boulinga nakts '17

Lielākā LU Ziemassvētku balle "Mirdzošā nakts"

Boulinga nakts ’17 – ATSKATS

IMG_0384

16. novembrī norisinājās LU BVEF Studentu pašpārvaldes rīkotā Boulinga nakts’17. Tradicionāli šo pasākumu rīko pašpārvaldes jaunie biedri, lai pierādītu sevi un savas spējas. Šogad tas norisinājās Fantasy Park. Kā jau katru gadu, pasākumam bija noteikta tematika, un šī Boulinga nakts aizritēja Rock’n’roll Las Vegas gaisotnē.
Kopumā Boulinga naktī savus spēkus ķegļu notriekšanā parādīja 24 komandas, kuras cīnījās par godpilno 1.vietu. Sīvā konkurencē 3. vietu ieguva komanda “Harolds&Kumārs”, 2.vietu komanda “It’s Las Vegas Baby”, bet uzvaru šajā turnīrā izcīnīja komanda “Uzmetēji”!
Pasākuma laikā gan turnīra dalībniekiem, gan atbalstītājiem bija iespēja spēlēt biljardu un piedalīties organizatoru rīkotajos konkursos. Viena no apmeklētākajām aktivitātēm bija LU BVEF SP Dzimtsarakstu nodaļa Rīgā, kurā pats Elviss svētajām laulības saitēm savienoja vairāk kā 15 pāru.

Paldies Fantasy Park Riga par viesmīlību!
Paldies pasākuma atbalstītājiem par balvām turnīrā, kā arī konkursu uzvarētājiem: , MyFitness LatviaSkypark LatvijaĢertrūdes ielas teātrisOne Touch Prezervatīvi- LatvijaRed BullLaserdog – Lāzerpeintbola ParksTaxifyDinamo Rīga!

Un PALDIES Tallink par galveno balvu uzvarētājiem – 8 biļetēm ceļojumam uz Stokholmu!