Boulinga nakts 2016

LU EVF & LU JF Ziemassvētku pasākums

Disco iegriež Boulinga nakti!

img_6835-min

10. novembrī norisinājās LU EVF Studentu pašpārvaldes rīkotā Boulinga nakts 2016.  Tradicionāli šo pasākumu rīko pašpārvaldes jaunie biedri, lai pierādītu sevi un savas spējas. Šis bija jau devītais Boulinga nakts pasākums, kas šogad norisinājās Zelta Boulinga un Skvoša centrā.
Kā ierasts, pasākumam ir sava tematika, piedzīvojumiem bagātā nakts tika pavadīta disko stilā. Kopā Boulinga naktī bumbas ripināja 42 komandas, kas cīnījās par pirmo vietu – bumbas gāja pa reni un neizpalika arī strikes. Šajā vakarā kā labākie 1. vietu ieguva komanda “Uzmetēji”, 2. vietu komanda “Mazulis brīvsolī” un 3. vietu guva komanda “Tava mamma”!
Garlaicīgi nebija ne mirkli, jo starp saspringtajām, taču jautrajām boulinga spēlēm, apmeklētājiem bija iespēja spēlēt biljardu, gaisa hokeju un piedalīties organizatoru rīkotajos konkursos.

Paldies pasākuma atbalstītājiem par balvām turnīra, kā arī konkursu uzvarētājiem: One Touch Prezervatīvi- Latvija, Red Bull, Zelta Boulinga un Skvoša centrs, Spray Tan un Solāriju studijas “Adrenaline Tan”, Vingruma klubs, Pizza Fly, Ģertrūdes ielas teātris, Pūce, Klubs Naktī, SIA “KOTE”, Peintbola klubs “Bušas”, Maxima.