Atskats: LU BVEF Pirmsaristotelis 2017

KĻŪSTI PAR UZŅĒMĒJU JAU STUDIJU LAIKĀ!

Iesvētības 2017

14492484_1443980828952387_4666563765197341158_n

Pirmkursniek, bezrūpīgie vidusskolas gadi ir aizgājuši un tagad ir sācies jauns dzīves posms – studentu dzīve. Bet, lai kļūtu par pilntiesīgiem studentiem, ir jāiziet pēdējais pārbaudījums – IESVĒTĪBAS!

Kopīgi pārbaudījumi un neaizmirstamas emocijas satuvinās Tevi ar jaunajiem kursabiedriem un Tu iepazīsi viņus no pavisam citas puses. Roku rokā izturot visus pārbaudījumus, Jūs būsiet iesvētīti studenta statusā.

Šī gada tēma – PIRĀTI. Varēsiet iejusties pirāta ādā un meklēt apslēptos dārgumus.

Lai vieglāk pie tiem būtu tikt, atceries ievērot noteikto dresscode, proti, ģērbies atbilstoši PIRĀTU tematikai – acu pārsēji, zobeni, cepures – viss, kas ienāk prātā iedomājoties pirātus. Esi radošs!

Nepalaid garām šo piedzīvojumu un tiekamies jau 21.septembrī Bābelītes ezera apkaimē!

p.s. Lai Tavas iesvētības noritētu patīkamāk, IESAKĀM ĢĒRBT tādas DRĒBES, kuras NEBŪS ŽĒL SASMĒRĒT/SABOJĀT/SAPLĒST un pēc tam, sliktākajā gadījumā, IZMEST.

Turpmāko informāciju saistībā ar IESVĒTĪBĀM meklē mūsu facebook lapā

*

Hey, first year students!

Your careless years of high school are over and now the time has come to become a student. But to become a competent student, you have to complete a task.

Teamwork and unforgetable emotions will bring you and your peers closer and you will learn more about each other from a different perspective. Hand in hand dealing with all the challenges ahead of you, you will earn your student statuss.

This years theme – PIRATES. You’ll have the opportunity to fit into the pirate image and search for hidden treasures.

To complete the tasks easier we recommend You to follow the dresscode – dress accordingly to theme PIRATES – eye patches, swords, pirate hats – everything that comes to your mind when you think of a pirate. Be creative!

Don’t miss this adventure and we’ll see you on 21st of september at Bābelītes lake.

p.s. Please WEAR CLOTHES THAT YOU CAN SMUDGE, RUIN and maybe THROW OUT later.