Latvijas Universitātes 98.dzimšanas diena!

APMAKSĀTA PRAKSE AUDITA NODAĻĀ

Iesvētīti!

22016178_738828932974977_1626273080_n

Katram pirmkursniekam ir jāpārvar vairāki pārbaudījumi, soli pa solim iepazīstot studiju dzīvi, un viens no lielajiem notikumiem, pēc kura jaunie censoņi var sevi uzskatīt par pilntiesīgiem studentiem, bija iesvētības, kuras LU BVEF Studentu pašpārvaldes vadībā notika š.g. 21.septembrī Bābelītes ezera apkaimē.

No plkst. 10:00 līdz par 16:00 aktīvākie un apņēmīgākie pirmkursnieki devās piedzīvojumos, iejutoties īstu pirātu lomās un nebaidoties no straujām laikapstākļu izmaiņām, kuros pievarēja daudzus prāta vingrināšanas un fiziskās izturības uzdevumus. Katra grupa, kas tika sadalīta attiecīgi pēc studiju programmas, pildīja galveno misiju – atrast pazudušo pirātu karogu – aptuveni 1,5 stundas garumā, kas bija pietiekami ilgs laiks, lai izbaudītu pasākuma atmosfēru un sagatavotos pārsteigumus un lai veicinātu vēlmi ātrāk tikt līdz finišam un atpūsties ar gandarījuma izjūtu par paveikto. Tādējādi pirmkursnieki, pirāti, piedzīvoja īstu emociju un izjūtu virpuli, pārbaudot savas spējas darboties gan komandā, gan induviduāli, turklāt iesvētības bija nozīmīgs solis, lai saliedētos ar kursabiedriem un sadraudzētos ar citiem studentiem.

Liels paldies visiem, kas piedalījās iesvētībās, pievarot daudzos uzdevumus, kā arī ilggadējam BVEF sponsoram Red Bull, kas rūpējās par dalībnieku enerģijas uzturēšanu visa pasākuma garumā!