Disco iegriež Boulinga nakti!

Apmācības jauniešiem pilsonisko prasmju attīstīšanai „TAVA BALSS”

LU EVF & LU JF Ziemassvētku pasākums

bez-logo-01

Laikā, kad sniega pārslas aiz loga griežas deju virpuļos, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes un Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldes, turpinot iesākto tradīciju, aicina arī šī gada Ziemassvētkus sagaidīt kopā, vienojoties dejās un līksmē Ziemassvētku pasākumā.

Tāpat kā zvaigznes nevar redzēt spīdam bez tumsas klātbūtnes, arī Ziemassvētkus nav iespējams sagaidīt bez greznām svinībām. Šī gada 15.decembrī mēs Tevi aicinām mirdzēt uz deju grīdas elitārā sabiedrībā. Sākot no plkst. 21:00, zvaigznes izgaismos Tavu ceļu uz Latvijas Universitātes Lielo aulu.
Ziemassvētku pasākumā “Zvaigžņotā nakts” gaidīsim kungus elegantos, tumšos uzvalkos un dāmas- skaistās vakarkleitās. Dresscode – black tie.

Ko Tu ievēlies, kad redzi krītošu zvaigzni?
Lai šo nakti padarītu maģiskāku un piepildītu kādas mazas dvēselītes vēlēšanos, aicināsim Tevi neaizmirst par cilvēcīgumu un dāsnumu. Aicinām Tevi vairot prieku un gaišumu savā un citu sirdīs – nākot uz pasākumu ņem līdzi kādu ziedojumu, dāvaniņu vai no sirds sagatavotu sainīti, ko pēc tam labdarības braucienā nodosim kādam, kuru tas iepriecinās.

Par muzikālo noskaņu parūpēsies grupas „The Picture” un “Daudzi Citi”. Visa vakara garumā norisināsies dažādas aizraujošas aktivitātes, ko Tev būs sarūpējušas EVF un JF Studentu pašpārvaldes.

Gādājot par savu viesu labsajūtu, esam parūpējušies, lai ikviens varētu ierasties ar draugiem un savu otro pusīti – ieejas kartes varēs saņemt arī tie, kas nav LU studenti!

Sāc spodrināt kurpes un meklēt svētku tērpu, lai 15.decembra nakts kļūtu par nakti, kad zvaigznes spīd ne tikai debesīs, bet arī uz deju grīdas.

When snowflakes dance outside the window the Faculty of Economics and Management and Faculty of Law of the University of Latvia invite you to be the brightest star of the annual Christmas event – Starry night.

The event will take place in the main building’s luxurious hall ‘Lielā Aula’ of the University of Latvia on 15th December.

Guests are asked to dress accordingly to Black Tie dresscode.

Be patient. Information about the entrance cards will follow soon.
Available also for non – LU students.