Donoru dienas LU

Wings for Life World Run

Rīgas balle

maxresdefault_live

Sveiks, student!

Tu noteikti zini, ka pasākumu apmeklēšana ir neatņemama studentu dzīves daļa, tomēr, vai esi kādreiz viesojies kultūras pasākumā, kas veidots pēc vislabākajām Vīnes balles tradīcijām?

Biedrība Royal Events, šī gada 9. septembrī 18:30 – 03:00, organizē neaizmirstamu kultūras pasākumu Rīgas balle, kas notiks skaistajā un greznajā Melngalvju namā, pulcējot kopā Rīgas eliti un saglabājot Vīnes balles tradīcijas. Viesiem tiek piedāvāta pārdomāta un vienreizēja vakara programma ar dažādām aktivitātēm, baudāmas vakariņas, īpaši izmeklēti dzērieni, kā arī dzīvā mūzika, tādējādi veidojot patīkamu un izsmalcinātu atmosfēru. Viena no svarīgākajām un gaidītākajām balles daļām ir debitantu uzstāšanās, kad baltos tērpos ģērbtas dāmas un viņu partneri melnās frakās izpildīs polonēzes un Vīnes valša demonstrējumus, kurus iepriekš būs rūpīgi sagatavojuši Latvijas labākie horeogrāfi un dejotāji.

Pasākuma organizatori rūpīgi izvēlas tos, kas piedalīsies deju demonstrējumu izpildīšanā, uzmanību vēršot arī uz studējošiem, tajā skaitā LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes studentiem. Lai piedalītos, jaunietēm ir jābūt vecumā no 17 līdz 25 gadiem un jauniešiem – no 18 līdz 26 gadiem. Galvenās prasības debitantiem – augsts izglītības un audzināšanas līmenis, valodu zināšana, ārējais izskats un prasme uzvestiem augstākajā sabiedrībā.

Ja Tu, LU BVEF student, esi ieinteresēts piedalīties neaizmirstamā elitārā pasākumā, iepriekš izejot balles deju apmācības kursus, tad sūti savu CV un nelielu aprakstu, kāpēc vēlies piedalīties Rīgas ballē uz info@bvef.lv līdz 1. maijam, un gaidi uzaicinājumu uz kandidātu atlasi.

Ar prieku gaidīsim Tavu pieteikumu!